Functional Training

Індустрія фітнесу стрімко розвивається, постійно з’являються нові види тренувань. Останнім часом великою популярністю користуються ідеї функціонального підходу. Функціональність, в даному випадку, передбачає не лише розвиток окремих фізичних якостей людини (сила, витривалість, швидкість, гнучкість), але й формування навичок правильних, безпечних і раціональних рухів.

Основу функціонального тренування складають вправи прикладного характеру: різновиди ходьби, присідання, махи, нахили, повороти та інші. Ці вправи є доступними та максимально наближеними до природних рухів людини, вони одномоментно задіюють велику кількість м’язових груп та більшість систем організму.

Функціональне тренування гармонійно розвиває усі м’язові групи, в тому числі глибокі м’язи тулуба, які відіграють важливу роль у підтриманні правильного положення хребта. Техніка виконання вправ, що застосовуються у функціональному тренуванні, сприяє розвитку динамічної рівноваги (вміння підтримувати рівновагу в русі, коли на тіло постійно діють зовнішні сили).

В заняттях використовуються вправи, що дозволять працювати з власною вагою, а також з різноманітним обладнанням.

Для занять необхідно мати зручний спортивний одяг і кросівки (бажано з амортизуючою підошвою).

При відхиленнях у стані здоров’я перед початком занять порадьтеся з тренером.